Komeno(Beijing)International Trading Co.Ltd

Komeno (پکن) تجارت بین المللی Co.Ltd

استان یچوآن Shengyu Refractory Co.Ltd

Free call Video chat
شرکت اطلاعات:
نوع کسب و کار: سازنده, توزیع کننده / عمده, وارد کننده, صادر کننده
صفحه اصلی بازار: اروپای غربی, اروپای شرقی, آسیای شرقی, جنوب شرقی آسیا, خاورمیانه, در سراسر جهان
مارک های: KMN
تعداد کارمندان: 50~100
فروش سالانه: 100-300
سال تاسیس: 2015
صادرات کامپیوتر: 50% - 60%
کارخانه تور > کنترل کیفیت >
معرفی

Komeno در حال تولید و تهیه مواد معدنی ذوب شده برای مواد نسوز ، ساینده (با استخوان و پوشش داده شده) ، انفجار و آماده سازی سطح ، پوشش ، ریخته گری دقیق ، ضد لغزش ، فیلتر فیلتر و غیره است. Komeno دارای کوره های قوس الکتریکی ، تجهیزات درجه بندی اندازه ، تجهیزات شستشو ، محتویات مغناطیسی از بین بردن امکانات و آزمایشگاه شیمی و تجزیه و تحلیل فیزیکی خود ما برای اطمینان از مطابقت محصولات مختلف با استاندارد بین المللی و الزامات سفارشی.محصولات اصلی آلومینای ذوب شده (اکسید آلومینیوم ذوب شده ، سنگ مصنوعی) و کاربید سیلیکون (سیاه و سبز) برای مواد نسوز و ساینده هستند.

مواد ما دارای محتوای شیمیایی خوب ، توزیع ذرات ریز ، تمیزی بالا ، گرد و غبار کمی و محتوای مغناطیسی هستند.سیستم ردیابی محصول و کیفیت کنترل کیفیت دریافت ، تولید و بسته بندی مواد اولیه ، بهترین کیفیت را تضمین می کند.

مواد معدنی عرضه شده:مواد معدنی ذوب مانند آلومینای ذوب شده قهوه ای ، سفید سفید (زیر سفید ، خاکستری) آلومینای ذوب شده ، آلومین ذوب شده سفید ، آلومینای ذوب شده صورتی ، آلومینای ذوب شده سیاه ، آلومینای ذوب شده زیرکونیا ، آلومینای ذوب شده تک بلور (تک بلوری) ، آلومینای جدولی ، کاربید سیلیکون سیاه ، سبز سیلیکون کاربید؛سایر ساینده ها یا مواد منفجره مانند مهره های شیشه ای ، گارنت ، کریولیت مصنوعی ؛سایر مواد معدنی نسوز مانند آلومینات کلسیم ذوب شده ، خشت سوراخ سوراخ ، گل لعاب ، کربن ساز ، بوکسیت ، خاک کائولن و غیره

استاندارد: چین GB ، America ANSI ، JIS ژاپن ، FEPA اروپا و ISO بین المللی.

1 ، F8-F220 ، F280-F1500 برای ساینده های باند شده ، انفجار و پرداخت

2 ، P8-P220 برای ساینده های روکش شده

3،0-1 میلی متر ، 1-3 میلی متر ، 3-5 میلی متر ، 5-8 میلی متر ، 0-0.2 میلی متر ، 0-0.5 میلی متر ، 100 مش ، 325 مش برای مواد نسوز ؛ سایزهای مش ، سایزهای میکرون اندازه های دیگر با توجه به درخواست مشتری.

4 ، آلومینای ذوب شده کلسینه (متوسط ​​و دمای بالا) ، درجه دوم BFA ، سدیم پایین WFA ، بامارک WFA ، جریمه گردآورنده گرد و غبار BFA ، WFA ، سیلیکون کاربید.

 

چین Komeno(Beijing)International Trading Co.Ltd نمایه شرکت 0چین Komeno(Beijing)International Trading Co.Ltd نمایه شرکت 1چین Komeno(Beijing)International Trading Co.Ltd نمایه شرکت 2

تاریخ

Komeno (پکن) شرکت بازرگانی بین المللی، با مسئولیت محدود. سهم سر در پکن در حالی که کارخانه واقع در شهر لوئانگ، استان هنان، مرکز تولید مواد نسوز و ساینده است. سلف این شرکت بیش از 20 سال در تولید کورندوم قهوه ای فعالیت داشته است. تولید کراندوم سفید و کاربید سیلیکون بیش از 10 سال بوده است و دارای تجربه غنی و بازار در صنعت است. ما همچنین محصولات و مواد اولیه مورد نیاز مشتری را درک می کنیم. در صنایع چرخ سنگزنی، صنعت آجر نسوز، صنایع مقاوم در برابر آمورف، صنعت سندبلاست دارای تجربه بازار غنی و حفظ ارتباطات مناسب با مشتریان در زمینه های مرتبط است. ما متعهد به ارائه کورندوم با کیفیت بالا، کاربید سیلیکون و دیگر مواد ساینده و مواد خام برای مواد نسوز، ساینده، سندبلاست، ریخته گری دقت، آهن و غیره است. این شرکت تولید و فروش را ادغام می کند و دارای تجربه تولید غنی و تجربه فروش ترمینال برای ارائه محصولات و خدمات حرفه ای است.

سرویس

بسته بندی و حمل و نقل

اکثر محصولات ما مواد معدنی مقاوم و یا ساینده مصنوعی یا طبیعی هستند که از دانه های جامد و یا پودر با رنگ های مختلف مانند قهوه ای، سیاه، سفید، سبز، صورتی و غیره به دلیل مواد شیمیایی مختلف خود را دارند. اگر نه به طور خاص آموزش داده شود، محصولات ما می تواند توسط بدن انسان لمس شود و اساسا آسیب نبیند.

مواد معدنی ما اغلب در Jumbo Big Bag یا کیسه های کوچک ساخته شده از پلاستیکی یا کاغذی بافته شده بسته بندی می شوند. کیسه های کوچک معمولا به یک کیسه بزرگ بزرگ و یا قرار دادن بر روی یک پالت برای حمل و نقل آسان و دست زدن به آنها. در زیر انواع اصلی بسته بندی بر اساس نوع کیسه بزرگ، مواد کیسه های کوچک، palletized یا نه:

الف) کیسه پلاستیکی 25 کیلوگرمی

ب) کیسه بزرگ گرد 1 میلیمتر / T، 1.2M / T، 1.3M / T و غیره، با جوانه در بالا و پایین، چاپ در کیسه های بزرگ را می توان سفارشی

ج) 25 کیلوگرم کیسه پلاستیکی بافته شده و 40 کیسه در مربع مربع Jumbo Big Bag

د) 25 کیلوگرم کیسه پلاستیکی بافته شده و 40 کیسه بر روی پالت چوبی، چاپ روی کیسه 25 کیلوگرمی می تواند سفارشی شود

الف) کیسه کاغذی 25 کیلوگرم و 40 کیسه بر روی پالت چوبی، چاپ روی کیسه های کاغذی می تواند سفارشی شود

کیسه های پلاستیکی بافته شده و کیسه های کاغذی با بخش داخلی پلاستیکی برای محافظت در برابر نشت یا رطوبت

پالت چوبی برای محافظت بسته بندی می شود و برای حفاظت بسته از آسیب های احتمالی در حین حمل و نقل می توان از گوشه های کارتن استفاده کرد

پالت چوبی و پالت چوبی Fumigated هر دو در دسترس هستند؛ پالت در دسترس است: 0.8m * 1.2m پالت یورو، 1m * 1m، 1.15m * 1.15m، 1.05m * 1.05m و غیره، پالت ساخته شده با 2 طرف یا 4 طرف برای کامیون / جرثقیل، ساخته شده به درخواست مشتری.

محصولات ما مناسب برای حمل و نقل عمومی مانند حمل و نقل جاده ای، حمل و نقل راه آهن، حمل و نقل دریایی، حمل و نقل هوایی و غیره با هیچ دستکاری خاص به جز آسیب و رطوبت بسته. برای حمل و نقل صادرات، محصولات معمولا به بندر بارگیری با کامیون حمل می شوند و سپس به ظروف مناسب برای حمل و نقل دریایی بین المللی حمل می شوند. از آنجا که مواد معدنی ما معمولا بسیار سنگین هستند، تنها ظرف 20 پا انتخاب شده است، زیرا هزینه بیشتری دارد. حداکثر وزن که به ظرف 20 پا لود می شود، بر اساس وزن و ابعاد بسته ها، الزامات خط حمل و نقل، محدودیت واردات کشور و غیره، معمولا 20-27 تن است.

ذخیره سازی و دستکاری

مواد معدنی ما بدون توجه ویژه به دست زدن و ذخیره سازی به بدن انسان آسیب نمی رساند. اما چون محصولات ما بسیار سنگین است، توجه ویژه ای به بارگیری و تخلیه می شود. کیسه های بزرگ یا پالت های بزرگ Jumbo باید توسط حرفه ای های آموزش دیده با لودر یا جرثقیل مورد استفاده قرار گیرد. محصولات باید در انبار حرفه ای برای مواد نسوز یا ساینده با تهویه مناسب و هوا خشک در داخل ذخیره شوند. برای جلوگیری از رطوبت یا انفجار ناشی از پودر زیاد در هوا باید اقدامات انجام شود. مواد معدنی سرباره و دانه های ساینده ممکن است آسان به پودر در هوا باشد، تجهیزات حرفه ای می توانند برای دستکاری حرفه ای مانند انفجار شن و ماسه، برش، صیقل و غیره استفاده شوند. اگر مواد بلعیده شود، لطفا بلافاصله با آب پاک بشوید و از پزشکان کمک بگیرید .

سیاست نمونه

ما می توانیم نمونه های رایگان را برای مشتری برای آزمون ارائه دهیم. اگر مقدار مورد نیاز بیش از حد باشد، ممکن است مشتری برای نمونه ها هزینه کند. به دلیل بسیاری از درخواست های نمونه، مشتری باید برای حمل / حمل نمونه ها پرداخت کند. آزمایشگاه ما می تواند گزارش های آزمایشی را برای نمونه هایی که ما ارائه می دهند ارائه دهد یا نمونه هایی را به آزمایشگاه هایی که توسط مشتری تعیین شده است، ارسال کنند. مشتری پیشنهاد می کند تا به عنوان اطلاعاتی که ممکن است به مخاطب شما در Komeno ارائه دهد، به شما اطالعات دقیق و نمونه های درست داده می شود.

کیفیت کمیت

ما محصولات ما را در طول تولید و بسته بندی در فرکانس خاص وزن می دهیم. محصولات قبل از حمل و نقل با وزن مناسب معقول هستند. مقیاس های ما هر 2 ماه یک بار در برابر استاندارد بررسی می شوند. تفاوت معقول در وزن باید پذیرفته شود اگر اختلاف بیش از حد بزرگ است، حل و فصل با مذاکره. اگر تقصیر ما این است که مقدار کافی را برای مشتری ارسال نکرده باشد، مقدار بدهی را می توان با سفارش بعدی خود حمل کرد.

کیفیت محصولات باید در قرارداد یا PO مشخص شود یا به اسناد نوشته شده باشد. مشتری پیشنهاد شده است که به عنوان نیازهای جزئی که ممکن است به افراد فروش ما ارائه دهد. Komeno آزمایشگاه خود را برای محتویات شیمیایی، توزیع ذرات، غربال، تراکم، مواد مغناطیسی و غیره قبل از حمل و نقل از انبار خود دارا می باشد و ما گواهینامه تجزیه و تحلیل برای هر دسته تولید را صادر خواهیم کرد. تفاوت معقول در نتایج آزمون باید با توجه به تجهیزات مختلف آزمون، روش آزمون و روش نمونه گیری در میان آزمایشگاه های مختلف پذیرفته شود. اگر اختلاف بیش از حد بزرگ است و نمی توان از طریق مذاکره حل و فصل شد، نمونه ها را می توان دوباره برای تست دوباره به لوبوراتوری شخص ثالث ارسال کرد. و نتایج آزمون باید برای هر دو طرف باشد.

نصب شده و محصول سفارشی

Komeno Co.، Limited خوشحال است که بسته بندی و مارک گذاری با نام تجاری و آرم مشتری را برای کمک به گسترش بازار و بازاریابی برند انجام دهد.

علاوه بر محصولات استاندارد ما، همچنین با توجه به کاربردهای مختلف مشتری و شرایط ویژه، از محصولات سفارشی مشخصات ویژه شیمیایی، توزیع ذرات، درمان ویژه و غیره خوشحالیم.

تیم ما
با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما